
„Изкушена съм от изкуството на накита още от детството си,когато украсявах дрехите си със старите бижута на майка ми,или поставях пръстенче от тревичка на ръката си,представяйки си истинска скъпоценност. Впоследствие страстта ми към „трансформиране на неща“ подсили интереса ми към експериментиране с различни форми и материали, но основния и любим материал стана среброто. За мен бижуто е форма на самоизява,на невербална комуникация между автор и клиент, между притежателя на самия накит и околните.“